- Novo
Posuda za sladoled iz Rock Bar kolekcije zapremine 38 cl predstavlja spoj klasičnog dizajna i profesionalne funkcionalnosti. Ovaj model dolazi iz ponude renomiranog italijanskog brenda Bormioli Rocco, poznatog po kvalitetnoj izradi i dugotrajnom staklu za ugostiteljstvo.
Razvijena kao deo serije namenjene barmenima i HoReCa sektoru, ova čaša je pogodna za serviranje sladoleda, deserata, voćnih salata, ali i koktela i dugih pića.
Elegantan dizajn sa dekorativnim reljefom koji se proteže od baze daje ovoj čaši prepoznatljiv izgled inspirisan klasičnim stilom. Upravo zbog toga se često koristi u restoranima i barovima gde je prezentacija jednako važna kao i kvalitet usluge.
Zapremina od 38 cl omogućava serviranje raznovrsnih deserata, dok stabilna forma i visina pružaju sigurnost u radu i estetski upečatljiv prikaz.
Izrađena od kaljenog stakla, posuda je otporna na udarce i pogodna za intenzivnu profesionalnu upotrebu. Može se prati u mašini za sudove, što olakšava održavanje u svakodnevnom radu.
U pretrazi se često pojavljuje kao čaša za sladoled, desert čaša ili posuda za deserte, što joj daje širok SEO potencijal.
Karakteristike
- Tip proizvoda: posuda za sladoled / desert čaša
- Serija: Rock Bar
- Brend: Bormioli Rocco
- Zapremina: 38 cl (37 cl)
- Materijal: kaljeno staklo
- Visina: 182 mm
- Prečnik: 85 mm
- Pakovanje: 6 kom
- Namena: sladoled, deserti, voćne salate, kokteli
- Prednost: otpornost i elegantan dizajn
- Održavanje: perivo u mašini za sudove
Upotreba
Posuda se koristi za serviranje sladoleda, deserata i voćnih salata, kao i za prezentaciju koktela u restoranima, barovima i kafićima.
Zašto izabrati Rock Bar seriju?
Rock Bar kolekcija renomiranog brenda Bormioli Rocco razvijena je za profesionalnu upotrebu, nudeći izdržljivost i prepoznatljiv dizajn koji podiže nivo prezentacije hrane i pića.
NAPOMENA O PRODAJI
Proizvod se prodaje u pakovanju od 6 komada. Cena je iskazana po jednom paketu sa 6 komada.
- TIP PROIZVODA
- Činije za sladoled
- MATERIJAL
- Staklo
- NAMENA
- ZA UGOSTITELJSTVO