• Novo
%product-name%%separator%%shop-name%%separator%%category%
%product-name%%separator%%shop-name%%separator%%category%

Fleksibilna špahtla 35 cm – inox

3324
1.116,00 RSD
Sa PDV-om

Profesionalna fleksibilna špahtla dužine 35 cm namenjena je za poravnavanje, nanošenje i obradu krema, filova i glazura. Fleksibilno inox sečivo omogućava precizan rad i jednostavno prilagođavanje površini torte, kolača ili druge poslastice.

 

Fleksibilna špahtla 35 cm predstavlja nezaobilazan alat u profesionalnom poslastičarstvu i gastronomiji. Zahvaljujući elastičnom inox sečivu omogućava precizno poravnavanje krema, filova, šlaga i glazura uz odličnu kontrolu tokom rada.

Za razliku od krutih modela, fleksibilna konstrukcija omogućava lakše praćenje oblika torte i drugih poslastica, što doprinosi ravnomernijem nanošenju i profesionalnijem završnom izgledu proizvoda. Posebno je korisna kod većih torti, torti na sprat i deserata koji zahtevaju preciznu završnu obradu.

Dužina od 35 cm omogućava rad na većim površinama uz manji broj poteza, što ubrzava proces dekoracije i povećava produktivnost u profesionalnim poslastičarnicama i pekarama.

Izrađena je od kvalitetnog nerđajućeg čelika otpornog na koroziju i svakodnevnu intenzivnu upotrebu. Pored rada sa kremama i filovima, može se koristiti za podizanje, prenošenje i serviranje određenih vrsta poslastica.

Proizvedena u Italiji od strane renomiranog proizvođača Svanera.


Karakteristike

  • Tip proizvoda: fleksibilna špahtla
  • Materijal: inox (nerđajući čelik)
  • Dužina: 35 cm
  • Fleksibilno sečivo
  • Pogodna za precizno poravnavanje krema
  • Otporna na koroziju
  • Jednostavno održavanje
  • Dug vek trajanja
  • Profesionalna upotreba
  • Zemlja porekla: Italija

Upotreba

Pogodna za:

  • Nanošenje krema
  • Poravnavanje torti
  • Rad sa šlagom
  • Filove i glazure
  • Dekoraciju poslastica
  • Poslastičarnice
  • Pekare
  • Profesionalne kuhinje

Često postavljana pitanja (FAQ)

Koja je prednost fleksibilne špahtle?

Fleksibilno sečivo omogućava preciznije poravnavanje i lakše praćenje površine torte ili kolača.

Da li je pogodna za profesionalne poslastičare?

Da, namenjena je svakodnevnoj profesionalnoj upotrebi u poslastičarnicama i pekarama.

Od kog materijala je izrađena?

Izrađena je od kvalitetnog inoxa otpornog na koroziju i habanje.

TIP PROIZVODA
Špatule
MATERIJAL
Inox
NAMENA
ZA UGOSTITELJSTVO
No reviews

Možda vam se dakođe svidi

Product added to compare.

Bravogastro.co.rs koristi kolačiće isključivo sa ciljem poboljšanja korisničkog iskustva.