%product-name%%separator%%shop-name%
%product-name%%separator%%shop-name%

Nož za romanjolu E 1

752
Pažnja! Na lageru svega
8.220,00 RSD
Sa PDV-om

Fini rez povrća uz disk E 1 – idealan za precizno sečenje u profesionalnim kuhinjama. Kompatibilan sa Fimar i drugim uređajima za seckanje. Pogledajte specifikacije i modele koji podržavaju ovaj disk.

 

Nož za romanjolu E 1 | Disk za povrće – za tanko sečenje

Disk za sečenje E 1 deo je profesionalne serije nastavaka za seckalice povrća, namenjen za vrlo tanko i precizno rezanje. Ovaj model je naročito pogodan za pripremu čipsa od krompira, finog kupusa za salate, kao i za delikatno sečenje krastavaca, šargarepe, luka i pečurki.

Zahvaljujući standardizovanim dimenzijama, disk E 1 je kompatibilan sa više modela Fimar seckalica, ali i sa velikim brojem drugih profesionalnih brendova – preko 70% uređaja koristi isti sistem montaže. Disk nije pogodan za modele iz serije 305.

Kompatibilni modeli:

  • TV4000

  • TV2000RN

  • TV3000T

  • TV2500

  • FNT, FNT2V

Tehničke karakteristike:

  • Tip: Nož / disk za tanko sečenje povrća

  • Debljina reza: fino, pogodno za salate i čips

  • Spoljni prečnik: 205 mm

  • Unutrašnji prečnik (osovina): 19 mm

  • Materijal: nerđajući čelik

  • SKU: E1-A2-S1-S2

  • Kategorija: dodatna oprema za seckalice povrća

  • Proizvođač: kompatibilan s Fimar uređajima i šire

Disk E 1 omogućava ravnomerno i ujednačeno sečenje, što ga čini odličnim izborom za restorane, ketering kuhinje i prehrambenu proizvodnju gde je prezentacija jela podjednako važna kao i brzina pripreme.

TIP PROIZVODA
Noževi za romanjole
NAMENA
ZA UGOSTITELJSTVO
No reviews

Možda vam se dakođe svidi

Product added to compare.

Bravogastro.co.rs koristi kolačiće isključivo sa ciljem poboljšanja korisničkog iskustva.