%product-name%%separator%%shop-name%%separator%%category%
%product-name%%separator%%shop-name%%separator%%category%

Diš za švedski sto sa staklenim poklopcem GN 1/1

3260
9.480,00 RSD
Sa PDV-om

Diš za švedski sto GN 1/1 zapremine 9 litara sa ugrađenim staklenim poklopcem namenjen je za održavanje topline hrane pomoću gorućeg gela. Idealan za hotele, restorane, bankete i catering.

 

Diš za švedski sto sa staklenim poklopcem predstavlja elegantno i praktično rešenje za serviranje toplih jela na buffet stolovima, banketima i svečanim događajima. Namenjen je profesionalnoj upotrebi u hotelima, restoranima, catering objektima i drugim HoReCa sistemima.

Izrađen od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika (inox), diš pruža dug vek trajanja, otpornost na koroziju i jednostavno održavanje. Ugrađeni stakleni poklopac omogućava pregled sadržaja bez podizanja poklopca, čime se smanjuje gubitak toplote i poboljšava prezentacija hrane.

Poklopac se lagano spušta, što doprinosi komforu i sigurnosti tokom upotrebe. Hrana se zagreva pomoću gorućeg gela (nije uključen u cenu), što omogućava održavanje optimalne temperature bez priključka na električnu energiju.

U diš se postavlja gastronorm posuda GN 1/1 dubine 65 mm, koja je uključena i dolazi uz proizvod. Kapacitet posude iznosi približno 9 litara, što omogućava serviranje većih količina hrane.

Ovaj model se često pretražuje kao diš za švedski sto, chafing dish GN 1/1, buffet posuda sa poklopcem ili grejač za hranu

Karakteristike

  • Tip proizvoda: diš za švedski sto / chafing dish
  • Standard: GN 1/1
  • Kapacitet: 9 l
  • Materijal: nerđajući čelik (inox)
  • Poklopac: ugrađeni stakleni poklopac sa laganim spuštanjem
  • Način zagrevanja: gorući gel (nije uključen)
  • Uključeno: GN 1/1 posuda dubine 65 mm
  • Namena: održavanje toplote hrane
  • Primena: hoteli, restorani, banketi, catering, švedski stolovi

Upotreba

Diš se koristi za održavanje toplih jela na švedskim stolovima i događajima. U donji deo postavlja se gorući gel, dok se hrana servira u priloženoj GN 1/1 posudi.

Da li gorući gel dolazi uz proizvod?
Ne, gorući gel se kupuje posebno.

Da li je gastro posuda uključena?
Da, uz diš dolazi GN 1/1 posuda dubine 6,5 cm.

TIP PROIZVODA
Diševi
NAMENA
ZA HOTELE
ZA UGOSTITELJSTVO
No reviews

Možda vam se dakođe svidi

Kupci koji su kupili ovaj proizvod su takođe kupili:

Product added to compare.

Bravogastro.co.rs koristi kolačiće isključivo sa ciljem poboljšanja korisničkog iskustva.